Park Smaków

 Posiłki na wynos! Park Smaków to pierwszy Lunch Point w Szczawnie  - Zdrój. W odróżnieniu od wielu lokali typu Fast-food zajmujemy się  przygotowaniem i dostawą pełnowartościowych dań obiadowych do  biur, firm oraz klientów indywidualnych. Zestawy obiadowe  dostarczamy w jednorazowych pojemnikach typu lunch box, zapewniających utrzymanie ciepła potrawy oraz umożliwiających spożywanie ich w praktycznie każdym miejscu.
Lunche dowożone są bezpośrednio do klienta w ustalonym przez niego terminie. Zamówienia przyjmujemy telefonicznie: (74) 648 04 58 lub 723 733 100.

Oferujemy również posiłki profilaktyczne oraz regeneracyjne - wzmacniające w szerokim asortymencie, a także kanapki i sałatki, wszystko w atrakcyjnych cenach.
Dodatkowo w ofercie posiadamy ciepłe i zimne napoje, prasę, papierosy, słodycze, owoce oraz produkty nabiałowe.

Dostawa realizowana jest na terenie Szczawna-Zdrój oraz Wałbrzycha. Obsługujemy również inne miasta (dzielnice) po wcześniejszej konsultacji telefonicznej. Czas dostawy jest uzgadniany indywidualnie i uzależniony jest od ilości zamówień oraz warunków komunikacyjnych.

Przy zamówieniach powyżej kwoty 50,00 zł posiłki dowozimy gratis (teren Szczawna-Zdrój i Wałbrzycha), natomiast przy zamówieniach poniżej tej kwoty lub poza Szczawnem-Zdrój i Wałbrzychem za dojazd doliczamy 5,00 zł.

Każdorazowo za pojemniki typu lunch box do dań oraz sałatek doliczana jest opłata, odpowiednio w wysokości 1,00 zł za duże opakowanie oraz 0,50 zł za małe opakowanie.

Zamówienia cateringowe, firmowe cykliczne lub inne zamawiane z wyprzedzeniem uzgadniane są inywidualnie pod nr tel. 723 733 100

Poniżej przedstawiamy aktualne menu z opcją na wynos lub dowozem:

 

Tytuł strony