Aktualności

Oferta świąteczna


"Miło nam poinformować o  świątecznej promocji dla osób korzystających z abonamentów w Restauracji Park Smaków. Dla osób które wykupiły abonament w miesiącu grudniu, danie dnia (zupa + drugie danie) można wybierać spośród wszystkich potraw z naszego menu." Zapraszamy do skorzystania z oferty i wykapowania abonamentów na obiady w specjalnych cenach.

 

Już otwarte! 

    Pragniemy poinformować, że 26 października 2009 r. miało miejsce uroczyste otwarcie restauracji Park Smaków.

Restauracja Park Smaków – Lunch Point by Turest bo tak brzmi pełna nazwa to lokal usytuowany w Szczawnie-Zdrój przy ul. Szczawieńskiej 2 w budynku Dolnośląskiego Parku Technologicznego T-park.

Lokal posiada klimatyzowaną salę z 54 miejscami siedzącymi, która jest podzielona na typową salę ze stolikami i krzesłami oraz na tzw. Cafe Point czyli miejsce gdzie można usiąść na wygodnych sofach, degustując potrawy z naszej kuchni.

T-park to budynek o iście biznesowym charakterze. Dzięki wielu salom konferencyjnym, obiekt doskonale spełnia rolę podczas organizacji wszelkiego rodzaju szkoleń, seminariów, czy konferencji.

Park Smaków to miejsce gdzie w spokoju, przy filiżance kawy lub przy posiłku można omówić ważne sprawy z kontrahentami, zjeść śniadanie, lunch, obiad a nawet kolację.

Park Smaków to doskonałe miejsce do organizacji imprez firmowych, spotkań biznesowych, szczególnych uroczystości, jubileuszy, urodzin, bankietów, czy prezentacji swoich produktów.

Podczas takich wydarzeń zapewniamy pełną obsługę gastronomiczną począwszy od przerw kawowych, poprzez posiłki, na bankiecie wieczornym kończąc. I wreszcie to co najważniejsze dla osób, które nie mogą w trakcie pracy odwiedzić nas osobiście, nasza Restauracja posiada ofertę śniadań, lunchów biznesowych oraz dań tradycyjnych z dowozem do klienta.

Park Smaków to także miejsce w którym można zorganizować wesele, chrzciny dziecka, komunię lub inne rodzinne imprezy okolicznościowe. Jeżeli chcesz zorganizować imprezę u siebie w domu. Nie ma nic prostszego. Na Twoje życzenie zapewnimy Ci posiłki, obsługę oraz wybraną aranżację. Poczuj się w domu wyjątkowo! Nie martw się o obsługę i zaskocz swoich gości czymś nowym.

 

Tytuł strony